Duitse Invasie 1940

Duitse Invasie 1940
Totaal: 237 doden
Strijd Noord-Nederland
Q-lijn
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Voort, van der Bernardus Antonius Dpl Sld RJ/1S-1-I-36RI Den Haag, 30 juni 1905 Oosterhesselen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Slag om de Grebbeberg
IJssellinie
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Angenent Wilhelmus Johannes Dpl Sld RGr/3-III-24 RI/3-11-BG Den Haag, 11 december 1920 Bedburg Hau (DEU), 12 mei 1940 Gesneuveld
Hoedt, den Petrus Cornelis Dpl Sld MC-I-24 RI Den Haag, 14 januari 1910 Heumen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Jackl Wenzel Frederic Dpl Sgt RJ/2S-3-III-8RI Batavia/Jakarta (NOI), 13 april 1918 Arnhem, 12 mei 1940 Gesneuveld
Kruithof Jacob Dpl Kpl RGr/4e Afd.K.Ptr/Gp Doesburg Hoogvliet, 24 januari 1912 Doesburg, 10 mei 1940 Gesneuveld
Grebbelinie-Achterberg
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Baekel, van Jan Machiel Dpl Sld 2-II-24 RI Haarlem, 22 juli 1911 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Buwalda Johannes Christiaan Kap(r) 2-II-24 RI Breda, 21 oktober 1891 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Frösch Mathijs Jozef Dpl Sld 2-II-24 RI Kerkrade, 29 september 1909 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Heck Herman Dpl Sgt 2-II-24 RI Utrecht, 27 september 1916 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Kortekaas Leendert Hendricus Dpl Sgt 2-II-24 RI Den Haag, 11 december 1909 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Kruizinga Jurjen Dpl Sgt MC-II-24 RI Hoogezand, 8 maart 1908 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Leeuwen, van Johan Herman Dpl Sld MC-II-24 RI Lonneker, 6 augustus 1904 Doorn, 14 mei 1940 Gesneuveld
Leth, de Jacob Dpl Sgt 1-II-24 RI Amsterdam, 12 januari 1919 Amerongen, 14 mei 1940 Gesneuveld
Nicolai Cornelis Dpl Sld MC-II-24 RI Rijswijk, 5 januari 1904 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Smallegange Cornelis Sgt-Cap RJ/2-1-5 RI Amersfoort, 3 maart 1916 Arnhem, 19 mei 1940 Gesneuveld
Straten, van Sjoerd Dpl Sld 2-II-24 RI Kimswerd, 7 oktober 1909 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Verberckmoes Hendrik Adrianus Dpl Sld 1-II-24 RI Den Haag, 4 augustus 1904 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Vleesenbeek Cornelis Dirk Dpl Sld 2-II-24 RI Haarlem, 16 mei 1905 Maarn, 14 mei 1940 Gesneuveld
Vliet, van der Cornelis Nicolaas Bernardus Dpl Sld 2-II-24 RI Den Bosch, 6 december 1920 Rhenen, 14 mei 1940 Gesneuveld
Voormeeren Petrus Cornelis Anthonius Dpl Sld 3-II-24 RI Delft, 4 mei 1920 Rhenen, 14 mei 1940 Gesneuveld
Vries, de Hans Jan Dpl Sld 2-II-24 RI Delft, 8 augustus 1909 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Vrijlandt Willem Dpl Sld 2-II-24 RI Amsterdam, 17 december 1909 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Grebbelinie-Grebbeberg
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Bömers Johannes Dpl Sld 1-III-24 RI Bergen, 8 april 1914 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Bruggink Bernard Dpl Sld 2S-1-I-24 RI Hengelo, 11 juni 1912 Rhenen, 12 mei 1940 Gesneuveld
Casteleijn Cornelis Abraham Dpl Sgt 2S-1-I-24 RI Brielle, 5 oktober 1911 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Claassen Wilhelmus Hubertus Dpl Kpl 3-III-24 RI Boxmeer, 11 juni 1905 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Doelen, van der Antonius Josephus Dpl Sld 1S-2-I-24 RI Berlicum, 14 maart 1905 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Dungelmann Hendricus Antoon Bernhard Dpl Sld St-I-24-RI Rotterdam, 10 oktober 1909 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Ewijk, van Johannes Dpl Sld 1S-2-I-24 RI Leiden, 19 maart 1905 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Hoogewerff Ferdinand Elnt(r) 1S-2-I-24 RI Rotterdam, 31 maart 1906 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Idzerda Wytze Dpl Sld 2-III-24 RI Amsterdam, 10 december 1905 Utrecht, 15 mei 1940 Gesneuveld
Jong, de Johannes Dpl Sld 3S-3-I-24 RI Delft, 12 juli 1915 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Kaaij, van der Willem Andreas Isac Dpl Sld 3S-3-I-24 RI s-Gravenzande, 11 augustus 1907 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Klaassen Petrus Johannes Dpl Sld 4S-1-I-24 RI Den Haag, 10 november 1909 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Klerk, de Johannes Wilhelm Dpl Sld RJ/St-III-11RI Utrecht, 15 december 1915 Rhenen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Kolk Willem Bernard Dpl Sld 1-I-24 RI Den Haag, 11 juli 1909 Amerongen, 15 mei 1940 Gesneuveld
Krikke Jacob Koenraad Dpl Sld 4S-1-I-24 RI Losser, 19 maart 1911 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Kruijer Simon Petrus Dpl Sld 3S-3-I-24 RI Harenkarspel, 18 oktober 1907 Rhenen, 12 mei 1940 Gesneuveld
Lankveld, van Joannes Josephus Dpl Sld 3S-3-I-24 RI Veghel, 29 oktober 1904 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Levie Isaac Meijer Dpl Sld 3S-1-I-24 RI Den Haag, 19 juli 1909 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Mook Lieuwe Dpl Sld 4S-1-I-24 RI Odoorn, 2 mei 1908 Rhenen, 14 mei 1940 Gesneuveld
Overhof Franciscus Xaverius Dpl Sld 4S-1-I-24 RI Maastricht, 25 november 1908 Arnhem, 17 mei 1940 Gesneuveld
Posch Cornelis Dpl Kpl MC-I-24 RI Wormerveer, 13 mei 1912 Rhenen, 14 mei 1940 Gesneuveld
Putten, van der Albertus Dpl Kpl 3S-3-I-24 RI Rotterdam, 12 mei 1910 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Raedts Pieter Jan Dpl Sld 3S-3-I-24 RI Sevenum, 12 januari 1913 Rhenen, 12 mei 1940 Gesneuveld
Rurup Hermanus Josephus Marie Dpl Sgt 2-I-24 RI Den Haag, 21 maart 1908 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Scholten Harmen Dpl Sld 3-III-24 RI Epe, 4 april 1920 Driebergen-Rijsenburg, 13 mei 1940 Gesneuveld
Stockmann Bernard Eduard Julius Dpl Sgt 3S-3-I-24 RI Alkemade, 9 februari 1904 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Tielemans Adriaan Petrus Henricus Dpl Sld 3S-3-I-24 RI Oosterhout, 2 december 1909 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Tummers Wilhelm Johannes Dpl Sld Det-24 RI Euskirchen (DEU), 21 november 19 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Veen, van Hendricus Johannes Petrus Dpl Sld 1-I-24 RI Den Haag, 8 september 1920 Amerongen, 14 mei 1940 Gesneuveld
Verberne Wilhelmus Petrus Dpl Kpl 2S-1-I-24 RI Heeze, 3 mei 1906 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Vermeer Jacob Adrianus Dpl Kpl 2S-1-I-24 RI Hof van Delft, 18 juni 1907 Rhenen, 12 mei 1940 Gesneuveld
Walraven, van Wilhelm Dpl Kpl St-I-24 RI Voorburg, 23 mei 1913 Rhenen, 14 mei 1940 Gesneuveld
Wijngaarden, van Sabe Dpl Sld 3S-3-I-24 RI Joure, 4 maart 1908 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Windt, van der Andries Dpl Sgt 3S-3-I-24 RI Den Haag, 2 september 1910 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Wolff Hendrik Willem Dpl Sld 4S-2-I-24 RI Leiden, 19 maart 1905 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Wouters Joseph Johannes Wouters Dpl Sld Det-24 RI Strijp, 25 januari 1918 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
IJbema Pieter Dpl Sld 4S-1-I-24 RI Marum, 26 augustus 1911 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Zuidmeer Evert Dpl Sld 1S-2-I-24 RI Rotterdam, 26 maart 1915 Rhenen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Leersum
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Outer, van den Pieter Dpl Sld RJ/MC-II-24 RI/MC-II-10 RI Rotterdam, 30 september 1904 Leersum, 14 mei 1940 Gesneuveld
Sloof Klaas Dpl Sld 24 CMR Lekkerkerk, 1 december 1904 Leersum, 14 mei 1940 Gesneuveld
Strijd in Noord-Brabant
Peel-Raamstelling
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Damshuiser Philippus Hendricus Franciscus Dpl Sgt 3 Dep Bat RJ Delft, 9 februari 1908 Asten, 11 mei 1940 Gesneuveld
Dijkhuizen Wouter Dpl Sld RJ/1-III-27 RI Den Haag, 19 november 1910 Neubrandenburg (DEU), 15 juni 1940 Gesneuveld
Goeijenbier Gerhardus Adrianus Jacobus Dpl Sld 2-GBJ Monster, 25 juli 1919 Amsterdam, 22 september 1940 Gesneuveld
Lammers Karel Josephus Dpl Sld RJ/2-III-27 RI Asten, 22 november 1909 Beek en Donk, 11 mei 1940 Gesneuveld
Wapenaar Arie Dpl Sld 2-GBJ Vlaardingen, 26 maart 1919 Gilze en Rijen, 12 mei 1940 Gesneuveld
Slag om de Residentie
Bombardementen Kamp Waalsdorp
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Amerongen, van Cornelis Julius Dpl Sld 6-Depbat J Den Haag, 26 november 1912 Den Haag, 10 mei 1940 Gesneuveld
Bouwer Hendrik Adrianus Dpl Sld 6-Depbat J Den Haag, 4 april 1918 Den Haag, 10 mei 1940 Gesneuveld
Bruijn, de Willem Jacobus B Dpl Sld 1-Depbat Gr Den Haag, 9 maart 1918 Den Haag, 14 mei 1940 Gesneuveld
Goedhard Johannes Dirk B Dpl Sld 3-Depbat Gr Den Haag, 23 april 1919 Den Haag, 15 mei 1940 Gesneuveld
Goverde Petrus Cornelis Sicardus Dpl Sld 6-Depbat J IJsselmonde, 31 december 1920 Den Haag, 10 mei 1940 Gesneuveld
Hermsen Christiaan Jacobus Dpl Sld 3-Depbat Gr Arnhem, 6 april 1905 Den Haag, 10 mei 1940 Gesneuveld
Jacobs Christoffel Johannes Wilhelmus Dpl Sld 6-Depbat J Utrecht, 6 januari 1912 Den Haag, 10 mei 1940 Gesneuveld
Lenos Jan Dpl Sld 3-Depbat Gr Terband, 14 november 1905 Den Haag, 10 mei 1940 Gesneuveld
Luscuère Theodorus Franciscus Antonius Dpl Sld St-RJ Den Haag, 2 augustus 1914 Den Haag, 10 mei 1940 Gesneuveld
Scheres Jacobus Hendrikus Dpl Sld 6-Depbat J Helden, 14 januari 1916 Den Haag, 10 mei 1940 Gesneuveld
Wagenaar Leonardus Dpl Sld 6-Depbat J Groningen, 21 november 1920 Wassenaar, 10 mei 1940 Gesneuveld
Zegwaard Jacobus Dpl Kpl 5 of 6-Depbat J Amersfoort, 5 oktober 1908 Den Haag, 10 mei 1940 Gesneuveld
Strijd om Ockenburg tegenaanval Grenadiers
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Agteresch Gerrit Dpl Sld 1G-2S-3-I-RGr Rijsen, 24 mei 1910 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Clavaux Josephus Dpl Sld 1-I-RGr Den Haag, 7 mei 1917 Loosduinen, 11 mei 1940 Gesneuveld
Eijgenraam Pieter Dpl Sld 1G-2S-3-I-RGr/1-Depbat Gr Veur, 8 september 1920 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Hendrix Mathijs Dpl Sld 1G-2S-3-I-RGr Helden, 9 september 1916 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Huizinga Eduard Otto Dpl Sld St-RGr Leeuwarden, 4 april 1917 Den Haag, 13 mei 1940 Gesneuveld
Keijzer Theodorus Henri Dpl Sgt RGr/1 MC Den Haag, 8 maart 1917 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Ketelaar Hartman Taeke Albert Dpl Sgt 4S-1-I-RGr Utrecht, 4 september 1914 Den Haag, 10 mei 1940 Gesneuveld
Koning, de Johannes Hermanus Dpl Sld St-II-RGr Den Haag, 9 september 1912 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Kooi Barteld Dpl Sld 1-II-RGr Uithuizermeeden, 20 april 1914 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Koppens Johannes Dpl Sld 1G-2S-3-I-RGr Best, 15 augustus 1916 Den Haag, 11 mei 1940 Gesneuveld
Krispijn (BK) Theodoor Dpl Sgt 2-I-RGr Den Haag, 15 september 1918 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Kuijen, van Theodorus Dpl Sld 2-I-RGr Den Haag, 29 oktober 1918 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Pastoor Aiko Dpl Sld 1G-2S-3-I-RGr/1-Depbat Gr Den Haag, 25 oktober 1920 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Revallier Simon Dpl Sgt 1-I-RGr Den Haag, 10 augustus 1914 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Ritsman Gerrit Dpl Sld Vbda-St-RGr Den Haag, 30 juli 1916 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Schammeldt Johan Cornelis Dpl Sld 1G-2S-3-I-RGr/1-Depbat Gr Beverwijk, 20 september 1920 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Tartwijk, van Joseph Johannes Dpl Kpl 3-I-RGr Best, 20 juli 1916 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Thijssen Antonius Gerardus Hubertus Dpl Sld 1G-2S-3-I-RGr Swolgen, 8 februari 1913 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Vrolijk Cornelis Johannes Dpl Sld 2-I-RGr Den Haag, 2 juli 1918 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Wal, van der (BK) Anne Jan Kap(r) 1-II-RGr Harlingen, 25 maart 1903 Den Haag, 14 mei 1940 Gesneuveld
Zelfde, van ‘t Johannis Christophorus Dpl Kpl RGr/1 MC Den Haag, 13 november 1910 Loosduinen, 10/12 mei 1940 Gesneuveld
Strijd om Ockenburg tegenaanval Jagers
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Akker, van den Lambertus Dpl Sld 1-I-RJ Heesch, 10 mei 1904 Loosduinen, 11 mei 1940 Gesneuveld
Broeken (BK) Kornelis Dpl Sld 2 S-1-I-RJ Wateringen, 29 februari 1920 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Debrot Charles Marius Sgt (ARO) 1-I-RJ Willemstad (CUW), 17 maart 1920 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Eck, van Andries Pieter Dpl Sld 2 S-1-I-RJ Den Haag. 8 mei 1914 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Fokkens Geert Beerend Dpl Sld 3-I-RJ Delfzijl, 21 november 1916 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Fresco Jacques Dpl Sgt 1-I-RJ Den Haag, 10 augustus 1913 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Graaf, de Cornelis Johan Marie Arie Dpl Sgt 1-I-RJ Den Haag, 10 augustus 1914 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Grotens Lambertus Hendrikus Marie Dpl Sld 3-I-RJ Nijmegen, 19 oktober 1916 Loosduinen, 13 mei 1940 Gesneuveld
Haan, de Jozeph Dpl Sld 1-I-RJ Breda, 22 februari 1914 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Hage (BK) Abraham Jacobus Dpl Kpl 1-I-RJ Sint Annaland, 19 december 1918 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Jong, de Pieter Dpl Sld 3-I-RJ Den Haag, 28 maart 1916 Loosduinen, 11 mei 1940 Gesneuveld
Kamstra (BK) Anne Dpl Sld 3-I-RJ Zuidhorn, 24 maart 1913 Monster, 10 mei 1940 Gesneuveld
Kok Adrianus Dpl Sld MC-I-RJ Uitgeest, 1 april 1915 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Linden, van der Dirk Johannes Dpl Sld 3-I-RJ Haarlem, 19 juni 1916 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Pasmans Hendrik Franciscus Dpl Sld 1-I-RJ Heerlen, 11 oktober 1917 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Peters Theodorus Gerardus Hendricus Dpl Sld 2-I-RJ Thorn, 27 december 1918 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Roberti Willem Dpl Sld 2S-1-I-RJ Den Haag, 24 juni 1917 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Roorda van Eijsinga (BK) Nicolaas Philippus Pieter Johan Kap(r) 3-I-RJ Middelburg, 26 juni 1894 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Smeele (BK) Petrus Johannes Godefridus Dpl Sgt 3-I-RJ Breda, 17 augustus 1916 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Smid Willem Tjeert Dpl Sld 3-I-RJ Hengelo, 29 november 1917 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Ton Adriaan Dpl Sgt 2S-1-I-RJ Serooskerke, 10 maart 1914 Loosduinen, 10 mei 1940 Gesneuveld
Westbroek, van Jan Huibert Dpl Sld 3-I-RJ Den Haag, 6 mei 1916 Monster, 10 mei 1940 Gesneuveld
Westerkamp Luitje Dpl Sld 3-I-RJ Delfzijl, 25 maart 1916 Monster, 10 mei 1940 Gesneuveld
Wezenaar Albertus Dpl Sld 3-I-RJ Den Haag, 30 december 1916 Monster, 10 mei 1940 Gesneuveld
Strijd omgeving Ockenburg overig
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Schaap Hinderik Dpl Sld RGr/St Etco Rott. Delft, 18 juli 1905 Den Haag, 13 mei 1940 Gesneuveld
Strijd om Ypenburg
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Böttger (BK) Wilhelm Otto Julius Kap(r) 3-II-RGr Amsterdam, 4 september 1888 Rijswijk, 10 mei 1940 Gesneuveld
Bruijn, de Martinus Dpl Sld 2-III-RGr Schipluiden, 20 april 1918 Rijswijk, 10 mei 1940 Gesneuveld
Campen, van Dr. (BK) Pieter Kap(r) MC-III-RGr Haarlem, 5 mei 1900 Rijswijk, 10 mei 1940 Gesneuveld
Cillissen Johannes Adrianus Dpl Sld 2-1-AutoBat/RJ Nijmegen, 25 juni 1909 Den Haag, 11 mei 1940 Gesneuveld
Derks Antonius Hermanus Dpl Sld MC-III-RGr Belfeld, 26 november 1917 Rijswijk, 10 mei 1940 Gesneuveld
Dijk, van Pieter Dpl Sld 3-II-RGr Vlaardingen, 10 mei 1910 Den Haag, 11 mei 1940 Gesneuveld
Elink Sterk August Henri Louis Dpl Sgt 2-II-RGr Den Haag, 12 augustus 1914 Delft, 11 mei 1940 Gesneuveld
Ende, van den Leendert Kap(r) MC-II-RGr Rotterdam, 27 april 1895 Delft, 11/12 mei 1940 Gesneuveld
Johannink Lambertus Hendrikus Dpl Sld 3-II-RGr Denekamp, 28 april 1913 Rijswijk, 10 mei 1940 Gesneuveld
Kling Albertus Cornelis Maria Dpl Sgt 2S-3-II-RGr s-Gravenzande, 9 mei 1912 Rijswijk, 10 mei 1940 Gesneuveld
Kox Wilhelmus Dpl Sld 3-II-RGr Eindhoven, 1 oktober 1920 Rijswijk, 13 mei 1940 Gesneuveld
Leutscher (BL) Abraham Elnt(r) 3S-3-II-RGr Rotterdam, 1 september 1913 Voorburg, 11 mei 1940 Gesneuveld
Mieog Abraham Dpl Sgt 2-III-RGr Den Haag, 5 augustus 1916 Den Haag, 10 mei 1940 Gesneuveld
Nijkamp Jan Dpl Sld 2-II-RGr Almelo, 1 april 1915 Den Haag, 10 mei 1940 Gesneuveld
Noort Leendert Dpl Sld 2-III-RGr Voorhout, 22 juli 1920 Den Haag, 10 mei 1940 Gesneuveld
Peijl, van der Hendrikus Albertus Dpl Sld 3-III-RGr Den Haag, 12 mei 1915 Voorburg, 11 mei 1940 Gesneuveld
Pomeren, van Eduard Dpl Sld 4S-1-III-RGr Den Haag, 1 februari 1917 Den Haag, 11 mei 1940 Gesneuveld
Sanders (BK) Moise Louis Dpl Sld 1S-3-III-RGr Sint Jans Molenbeek (BEL), 3 maart 1916 Delft, 10 mei 1940 Gesneuveld
Smits Willem Vw Kpl 2S-3-II-RGr Utrecht, 8 september 1909 Den Haag, 10 mei 1940 Gesneuveld
Staudenmaijer Johan Louis Dpl Sld 3-II-RGr Amsterdam, 28 juni 1919 Den Haag, 10 mei 1940 Gesneuveld
Stiemens (BK) Johannes Hendrik Elnt(r) ST-III-RGr Gennep, 6 februari 1910 Den Haag, 10 mei 1940 Gesneuveld
Veen, van Roelof Dpl Kpl 3-II-RGr Zutphen, 9 februari 1913 Rijswijk, 10 mei 1940 Gesneuveld
Veen, van der Evert Dpl Sgt ST-III-RGr Den Haag, 13 juni 1912 Rijswijk, 10 mei 1940 Gesneuveld
Venner Hendrikus Gerardus Hubertus Dpl Sld 2-II-RGr Meijel, 12 januari 1912 Delft, 12 mei 1940 Gesneuveld
Vester Petrus Maria Dpl Sgt RJ/3S-4-4 DepBat Den Haag, 28 juni 1917 Rijswijk, 10 mei 1940 Gesneuveld
Vis Martinus Petrus Johannes Dpl Sld MC-III-RGr Wateringen, 6 april 1918 Rijswijk, 10 mei 1940 Gesneuveld
Voort, van der Joannes Dpl Kpl MC-III-RGr Rotterdam, 17 mei 1915 Den Haag, 10 mei 1940 Gesneuveld
Vroome, de (BK) Albert Dpl Sld 1-III-RGr Meppel, 10 december 1917 Rijswijk, 10 mei 1940 Gesneuveld
Wilmer Johannes Antonius Dpl Sld 2-III-RGr Haaksbergen, 10 februari 1918 Rijswijk, 10 mei 1940 Gesneuveld
Witkamp Cornelis Dpl Sld 3-III-RGr Scheveningen, 3 januari 1916 Delft, 11 mei 1940 Gesneuveld
Wouden, van der (BK) Jan Dpl Sld ST-III-RGr Schoonhoven, 19 november 1918 Voorburg, 10 mei 1940 Gesneuveld
Centrum Den Haag
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Krul Johannes Pieter Dpl Sld 3-I-RJ Den Haag, 1 augustus 1907 Den Haag, 14 mei 1940 Gesneuveld
Wassenaar
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
van Zuylen van Nijevelt Philip Jules Elnt(p)/Vw 6e Depbat Gr Cav/RGr Wassenaar, 11 augustus 1898 Wassenaar, 12 mei 1940 Gesneuveld
Westfront
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Dirkes Johan Bernhard Herman Anton Dpl Sgt 2-I-23 RI Den Haag, 17 februari 1912 s Gravezande, 10 mei 1940 Gesneuveld
Duijne, van Hendrik David Dpl Sld 2-I-RJ Den Haag, 2 juli 1918 Wateringen, 14 mei 1940 Gesneuveld
Elsenbroek Christoffel Johannes Dpl Sld 1-II-RJ Den Haag, 7 april 1917 s Gravezande, 10 mei 1940 Gesneuveld
Esso, van Levie Dpl Sld 3S-1-I-RJ Amsterdam, 3 juni 1917 Wateringen, 11 mei 1940 Gesneuveld
Hoogelander Nicolaas Petrus Cornelis Dpl Kpl Res GCJ Den Haag, 18 februari 1907 Wateringen, 12 mei 1940 Gesneuveld
Hulsker Roelf Dpl Kpl 3-II-RJ Vlagtwedde, 5 januari 1916 s Gravezande, 10 mei 1940 Gesneuveld
Jaspers Johannes Wilhelmus Arnoldus Hubertus Maria Tlnt(r) Res GCJ Echt, 2 december 1915 Monster, 10 mei 1940 Gesneuveld
Kraak Johannes Pieter Nicolaas Dpl Sld St-RJ Den Haag, 31 juli 1919 Naaldwijk, 10 mei 1940 Gesneuveld
Meule, van der Johannes Dpl Kpl 1-II-RJ Den Haag, 15 december 1914 Hoek van Holland, 11 mei 1940 Gesneuveld
Michels Eduard Dpl Sld St-RJ Amsterdam, 4 augustus 1919 Naaldwijk, 10 mei 1940 Gesneuveld
Mulder Roelof Dpl Sld 2-II-RJ Staphorst, 21 juni 1915 Naaldwijk, 10/11 mei 1940 Gesneuveld
Noordam Evert Dpl Sld 3-II-RJ Loosduinen, 30 oktober 1916 s Gravezande, 10 mei 1940 Gesneuveld
Oijen, van (BK) Wilhelm Martin Dpl Sld MC-II-RJ Iserlohn (DEU), 24 november 1912 s Gravezande, 11 mei 1940 Gesneuveld
Oort Maarten Johannes Dpl Sld 3S-1-I-RJ Den Haag, 25 december 1920 Wateringen, 11 mei 1940 Gesneuveld
Plugge Jacobus Dpl Sld Res GCJ Scheveningen, 24 november 1907 Monster, 10 mei 1940 Gesneuveld
Roos Arie Dpl Sld 3-II-RJ Scheveningen, 21 juni 1916 s Gravezande, 10 mei 1940 Gesneuveld
Rotteveel Jacobus Marinus Dpl Sld MC-II-RJ Den Haag, 6 september 1915 s Gravezande, 10 mei 1940 Gesneuveld
Schwing Adriaan Adolf Kap St-RJ/48 Cie PAG Arnhem, 4 november 1893 s Gravezande, 10 mei 1940 Gesneuveld
Snaijer, de Cornelis Jan Dpl Sld 3-II-RJ Den Haag, 14 juni 1913 Den Haag, 11 mei 1940 Gesneuveld
Versteeg Evert Adrianus Sgt-Cap St-RJ/48 Cie PAG Den Haag, 30 april 1917 Naaldwijk, 10 mei 1940 Gesneuveld
Strijd om Rotterdam-Overschie
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Roode, van (BK) Frederik Dpl Sld 3-II-RGr Den Haag, 2 april 1916 Overschie, 14 mei 1940 Gesneuveld
Rooseboom Willem Dpl Sld RGr/1-I-Autobat Rotterdam, 23 mei 1917 Overschie, 14 mei 1940 Gesneuveld
Sloot (BK) Petrus Bernardus Dpl Sld 3-II-RGr Eibergen, 10 december 1916 Overschie, 14 mei 1940 Gesneuveld
Stuut (BK) Abraham Dpl Sld 3-II-RGr Winschoten, 23 maart 1916 Delft, 25 juni 1940 Gesneuveld
Zwan, van der (BL) Johannes Hendrik Dpl Sgt 3-II-RGr Den Haag, 26 juli 1918 Overschie, 14 mei 1940 Gesneuveld
Strijd om Rotterdam-Vliegveld Waalhaven
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Bergenhenegouwen Petrus Cornelis Antonius Dpl Sld 2-III-RJ Den Haag, 28 juli 1918 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Bouten Gerrit Dpl Kpl 2-III-RJ Wijhe, 28 april 1907 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Bronswijk Johannes Cornelis Dpl Sld 2-III-RJ Naaldwijk, 28 juni 1920 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Dönszelmann Willem Johan Dpl Sld 1-III-RJ Rotterdam, 15 maart 1920 Rotterdam, 12 mei 1940 Gesneuveld
Dors Jan Antonie Leendert Dpl Kpl 4S-MC-III-RJ Den Haag, 17 april 1915 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Eckhardt Krijn Dpl Sld 1-III-RJ Delft, 6 maart 1914 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Engelen Wilhelmus Johannes Dpl Sld 4S-MC-III-RJ Den Haag, 12 augustus 1918 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Feenstra Hermanus Albertus Elnt(r) 2-III-RJ Leeuwarden, 20 januari 1912 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Gaalen, van Adrianus Dpl Sld 2-III-RJ Rijswijk, 5 juni 1918 Rotterdam, 14 mei 1940 Gesneuveld
Hertog, den Bastiaan Dpl Sld 1-III-RJ Hazerswoude, 27 januari 1904 Rotterdam, 12 mei 1940 Gesneuveld
Joosten Peter Johannes Hendrikus Dpl Sld 3-III-RJ Blerick, 14 mei 1916 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Links Herman Marinus Dpl Sld 1-III-RJ Den Haag, 24 november 1917 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Lohuis Ferdinand Johan Dpl Sld 2-III-RJ Lonneker, 5 juli 1918 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Mica Willem Cornelis Johannes Jacobus Dpl Sld 2-III-RJ Gouda, 27 februari 1904 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Mourik Peter Dpl Sld St-III-RJ Groot-Ammers, 21 juni 1915 Rotterdam, 12 mei 1940 Gesneuveld
Nieuwkamp Hendrik Dpl Sld 2-III-RJ Rotterdam, 30 mei 1917 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Nuis Jan Dpl Sld 2-III-RJ Amsterdam, 18 juni 1918 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Praagh, van Salomon Dpl Sld 2-III-RJ Den Haag, 20 januari 1918 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Rek, de Arie Johan Wilhelm Dpl Sld 3-III-RJ Emmerich (DEU), 2 oktober 1913 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Sluis Max Dpl Sgt 1-III-RJ Den Haag, 21 oktober 1917 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Snijder (BK) Dirk Dpl Sld 4S-MC-III-RJ Eelde, 27 april 1918 Groningen, 12 november 1958 Gesneuveld
Speetjens Peter Hubertus Dpl Sld 2-III-RJ Geertruidenberg, 30 november 1918 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Steenbergen, van Jan Dpl Kpl 1-III-RJ Gameren, 13 januari 1918 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Stiphout, van Adrianus Dpl Sld MC-III-RJ Erp, 16 april 1913 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Vellekoop Theodorus Dpl Sgt 1-III-RJ Rijswijk, 21 november 1916 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Vink Wouter Dpl Sld 4S-MC-III-RJ Scheveningen, 30 mei 1903 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Visser Pieter Dpl Sgt MC-III-RJ Schiedam, 8 februari 1919 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Vuuren, van Bertus Dpl Sld 2-III-RJ Den Haag, 25 maart 1919 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Witkamp (KV) Johannes Bernardus Adrianus Dpl Sld St-III-RJ Den Haag, 11 maart 1918 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Zalm, van der Willem Dpl Sld 1-III-RJ Den Haag, 10 december 1917 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Strijd om Rotterdam-Koningsbrug
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Hoogenraad Jordanus Pieter Dpl Sld 1-III-RJ Rotterdam, 10 oktober 1908 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Luberti Nicolaas Johan Dpl Sld 1-III-RJ Amsterdam, 29 oktober 1917 Rotterdam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Zuidfront
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Bezemer Arie Albertus Dpl Sld RGr/2S-MC-I-28 RI Schoonhoven, 9 september 1912 Dubbeldam, 10 mei 1940 Gesneuveld
Göppinger Gerardus Elnt(r) RJ/ St-I-2 RW Rotterdam, 30 juni 1912 Dordrecht, 11 mei 1940 Gesneuveld
Strijd in Zeeland en evacuatie
Zanddijkstelling
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Laven Nicolaas Josef Dpl Sld 1-GBJ Kerkrade, 11 januari 1919 Yerseke, 13 mei 1940 Gesneuveld
Leeuw, de Willem Jacobus Dpl Sld RJ/VMR Rotterdam, 5 november 1906 Scheldemond, 14 mei 1940 Gesneuveld
S.S. Pavon, Duinkerken (FRA)
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Baaijen Johan Elisa Cornelis Smi 1-GBJ Bergen op Zoom, 23 juli 1893 Oye a la Plage (FRA), 21 mei 1940 Vermist
Broekers Gerrit Dpl Sld RGr/MC-III-30 RI Enschede, 17 april 1908 Oye a la Plage (FRA), 21 mei 1940 Vermist
Broekers Herman Dpl Sld 1-GBJ Den Haag, 24 maart 1918 Oye a la Plage (FRA), 20 mei 1940 Vermist
Buiter Johan Christiaan Dpl Sld 2-GBJ Amsterdam, 2 december 1919 Oye a la Plage (FRA), 21 mei 1940 Vermist
Elk, van Hendrikus Dpl Sld 1-GBJ Nijmegen, 7 augustus 1919 Oye a la Plage (FRA), 21 mei 1940 Vermist
Ende, van den Constantinus Petrus Dpl Sld 1-GBJ Bladel, 29 september 1919 Oye a la Plage (FRA), 20 mei 1940 Vermist
Hulsinga Jan Cornelis Dpl Kpl 1-GBJ Hof van Delft, 22 april 1907 Oye a la Plage (FRA), 20 mei 1940 Vermist
Ierland, van Petrus Johannes Franciscus Dpl Sld 1-GBJ Tilburg, 1 september 1919 Oye a la Plage (FRA), 21 mei 1940 Gesneuveld
Klaasse Pieter Dpl Kpl 3-GBJ Dordrecht, 19 januari 1915 Oye a la Plage (FRA), 20 mei 1940 Vermist
Laan, van der Franke Dpl Sgt 1-GBJ Nijehaske, 16 september 1917 Oye a la Plage (FRA), 20/21 mei 1940 Vermist
Lokker Jan Dpl Sld 2-GBJ Hoek van Holland, 11 oktober 1918 Oye a la Plage (FRA), 21 mei 1940 Gesneuveld
Mallens Adrianus Antonius Leonardus Cornelius Dpl Sld 3-GBJ Tilburg, 3 september 1911 Oye a la Plage (FRA), 27 mei 1940 Gesneuveld
Pera Anne Dpl Sld 2-GBJ Den Haag, 1 februari 1919 Oye a la Plage (FRA), 20/21 mei 1940 Vermist
Prins Cornelis Dpl Sld 1-GBJ Naaldwijk, 11 maart 1919 Oye a la Plage (FRA), 20 mei 1940 Vermist
Schenk Jan Cornelis Dpl Sgt 1-GBJ Rotterdam, 3 juli 1919 Oye a la Plage (FRA), 20 mei 1940 Vermist
Schippers Geert Dpl Sld 1-GBJ Delft, 30 november 1919 Oye a la Plage (FRA), 21 mei 1940 Vermist
Sluis, van der Folgert Dpl Sld 1-GBJ Emmen, 19 oktober 1919 Oye a la Plage (FRA), 20 mei 1940 Vermist
Veen, van Petrus Johannes Dpl Sld 1-GBJ Delft, 7 februari 1919 Oye a la Plage (FRA), 20 mei 1940 Vermist
Wit, de Cornelis Wilhelmus Dpl Sld 1-GBJ Woensel, 15 juni 1919 Oye a la Plage (FRA), 20 mei 1940 Vermist