Dekolonisatie-oorlog Nederlands-Indië 1945-1950

Dekolonisatie-oorlog Nederlands-Indië 1945-1950
Totaal: 233 doden (232 oorlogsslachtoffers en 1 slachtoffer van de oorlog)
3e Bataljon (Garde)Regiment Grenadiers, 1e Infanterie Brigade Groep, Charlie-“7 december” Divisie (West-Java)
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Baas Jan Floris Gerardus Sld (OVW) Ost/6 cie-3 RGr Alblasserdam, 15 juli 1926 Soekaboemi (NOI), 13 augustus 1947 Dienstongeval
Broeksma Gerrit Jan Lucas Dpl Kpl 3 GG Hengelo, 17 mei 1925 Tjidenkol (NOI), 28 februari 1949 Gesneuveld
Dasoeki ? Sund. Sld2 3 Infvb II BPP KNIL-3 GG Onbekend (NOI), Onbekend Djempang Koelon (NOI), 24 maart 1949 Onbekend
Dekkers Henri Joseph Dpl Sld 1-3 GG Nijmegen, 28 februari 1925 Batavia/Jakarta (NOI), 7 juni 1948 Overleden
Döbken Jozias Johan Christoffel Dpl Sld1 3 GG Dordrecht, 2 oktober 1925 Tjidenkol (NOI), 28 februari 1949 Gesneuveld
Dooremalen, van Jozephus Adrianus Johannes Maria Sgt (OVW) St-3 RGr Tilburg, 8 maart 1920 Tjaringan (NOI), 16 juli 1947 Gesneuveld
Heide, van der Anne Kpl (OVW) 4-3 GG Donkerbroek, 29 maart 1926 Sagaranten (NOI), 8 augustus 1949 Gesneuveld
Hilbers Jan Hendrik Dpl Sld 2-3 RGr Wijk aan Zee en Duin, 1 maart 1925 Buitenzorg/Bogor (NOI), 13 januari 1947 Overleden
Hillenaar Hendrikus Martinus Kpl (OVW) 1-3 RGr Leiden, 29 januari 1926 Buitenzorg/Bogor (NOI), 6 april 1947 Overleden
Hoekstra Jouke Kpl (OVW) 2-3 RGr Woudsend, 10 juli 1923 Buitenzorg/Bogor (NOI), 10 juli 1947 Overleden
Hoogerdijk Adrianus Dpl Sld1 1-3 GG Moerkapelle, 8 augustus 1925 Bajal (NOI), 14 januari 1949 Gesneuveld
Hulst, van der Anthonius Adrianus Kpl (OVW) 4-3 GG Voorburg, 1 juli 1925 Soekaboemi (NOI), 1 maart 1949 Gesneuveld
Knapen Michael Gerardus Antonius Dpl Kpl2 Ostcie-3 RGr Velsen, 21 januari 1925 Buitenzorg/Bogor (NOI), 21 november 1946 Dienstongeval
Kosadi ? Sund. Sld2 KNIL Inf-Subscie Btz-IVD 3 GG Tjibadak (NOI), datum onbekend-1917 Tjidenkol (NOI), 28 februari 1949 Vermist
Mamat ? Sund. Sld1 KNIL Inf-3 GG Onbekend (NOI), Onbekend-1924 Soekaboemi (NOI), 19 maart 1949 Gesneuveld
Middelkoop Steven Dpl Sld Ostcie-3 GG Culemborg, 12 december 1925 Tjitjoeroeg (NOI), 28 februari 1949 Gesneuveld
Mostert Adrianus Dpl Sld 3 RGr Naaldwijk, 16 maart 1925 Tjibadak (NOI), 24 december 1947 Dienstongeval
Pijlman Jan Dpl Sld 3 RGr Steenwijk, 27 juni 1925 Tjikembar (NOI), 23 december 1947 Gesneuveld
Raoen, bin Soebandi Sund. Sld KNIL Inf-Subscie-IVD 3 GG Onbekend (NOI), 20 juli 1925 Tjidenkol (NOI), 28 februari 1949 Gesneuveld
Ree, van Kornelis Smi 2-3 GG Zierikzee, 14 september 1920 Tjiamis (NOI), 3 augustus 1948 Overleden
Ronner Eelke Kpl1 (OVW) Stcie-3 GG Den Haag, 17 augustus 1925 Batavia/Jakarta (NOI), 28 december 1948 Overleden
Rooij, de Henricus Antonius Cornelis Maria Dpl Sld 3 RGr Roosendaal en Nispen, 15 december 1925 Tjikembar (NOI), 23 december 1947 Gesneuveld
Sardi, bin Marjani Sund. Sld2 KNIL Inf-Subscie-IVD 3 GG Tjibadak (NOI), Onbekend-1920 Tjidenkol (NOI), 28 februari 1949 Vermist
Smit Dirk Sgt (OVW) 3-3 RGr Amsterdam, 22 juni 1921 Batavia/Jakarta (NOI), 5 mei 1948 Dienstongeval
Teunissen Eduard Willem Arnold Eur Sgt KNIL/3 RGr Soerabaja (NOI), 14 mei 1907 Sindangbarang (NOI), 26 november 1947 Vermist
Treiture Christiaan Eugène Smi (OVW) 3 GG Den Haag, 15 april 1920 Tjidenkol (NOI), 28 februari 1949 Gesneuveld
Tromp Marius Johannes Sgt (OVW) 3 GG Onbekend, 19 februari 1925 Amsterdam, 28 november 1948 Overleden
Versnel Anton Dpl Sld Stcie-3 RGr Rotterdam, 23 oktober 1925 Soerada (NOI), 27 oktober 1947 Gesneuveld
Vliet, van der Albert Pieter Dpl Sld1 3 GG Leiden, 26 augustus 1926 Tjidenkol (NOI), 28 februari 1949 Gesneuveld
Wilt, de Jacobus Kpl2 (OVW) Ostcie-3 RGr Vlaardingen, 15 augustus 1924 Soekaboemi (NOI), 3 augustus 1947 Dienstongeval
Zuijderduijn Nicolaas Dpl Sld1 1-4-3 GG Katwijk, 5 april 1925 Soekaboemi (NOI), 18 mei 1949 Dienstongeval
4e Bataljon (Garde)Regiment Grenadiers, 4e Infanterie Brigade, Alfa-Divisie (Oost-Java)
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Beek, van Jacobus Johannes Dpl Sld 3-4 GG Ede, 23 november 1926 Droedju (NOI), 22 april 1949 Dienstongeval
Blokker Hendrikus Dpl Sld 1-4 GG Hillegom, 2 oktober 1926 Kediri (NOI), 1 februari 1949 Overleden
Bruijn, de Gerrit Frits Dpl Sld Pipel-Ostcie-4 GG Gouda, 29 mei 1926 Ngadiredjo (NOI), 4 februari 1949 Gesneuveld
Buren Gerardus Nicolaas Dpl Sld Carrpel-Ostcie-4 Bat GG Bergen, 8 maart 1926 Kediri (NOI), 4 februari 1949 Gesneuveld
Dijkhuizen Pieter Dpl Sld 4-4 GG Den Haag, 27 juni 1927 Kediri (NOI), 1 april 1949 Gesneuveld
Dijkxhoorn Johannes Dpl Sld1 Stcie-4 GG Schipluiden, 31 december 1926 Kediri (NOI), 1 april 1949 Gesneuveld
Duuren, van Petrus Martinus Dpl Sld 1-4 RGr Breda, 28 november 1927 Bodjonegoro (NOI), 10 augustus 1947 Gesneuveld
Elsenburg Hans Laurens Josephus Kpl (OVW) MTpel-Stcie-4 RGr Rotterdam, 4 april 1923 Tjermee (NOI), 30 december 1947 Gesneuveld
Erve, van der Johannes Maria Dpl Sld1 Vbdpel-Stcie-4 GG Amsterdam, 5 oktober 1926 Kaoeman (NOI), 22 april 1949 Gesneuveld
Fisscher Anthonie Dpl Sld1 Stcie-4 GG Alkmaar, 26 januari 1926 Pasoeroean (NOI), 15 december 1949 Vermist
Haisma Tjalling Huibrecht Tlnt(r) Ostcie-4 RGr Wonosobo (NOI), 4 augustus 1920 Soerabaja (NOI), 23 september 1947 Dienstongeval
Hermans Theodorus Maria Dpl Sld 1-4 GG Rotterdam, 3 oktober 1926 Kediri (NOI), 2 maart 1949 Gesneuveld
Hillegaart Albertus Johannes Dpl Kpl 3-4 RGr Amsterdam, 3 augustus 1926 Tambak Beras (NOI), 28 juli 1947 Gesneuveld
Hindriks Jacob Dpl Sld 3-4 GG Heemstede, 6 maart 1926 Mendalan (NOI), 30 mei 1949 Gesneuveld
Hooijmans Anthonius Johannes Dpl Sld 4-4 GG Voorburg, 15 september 1926 Soerabaja (NOI), 21 januari 1949 Gesneuveld
Hopman Engelbertus Maria Dpl Sld 3-4 RGr Egmond Binnen, 5 mei 1926 Tambak Beras (NOI), 28 juli 1947 Gesneuveld
Jongejans Gerrit Dpl Sld 1-4 Bat GG Heemskerk, 18 november 1926 Leran (NOI), 23 oktober 1949 Dienstongeval
Kanselaar Antoon Dpl Sld 2-4 GG Apeldoorn, 17 juni 1926 Kawarasan (NOI), 12 juli 1949 Gesneuveld
Kronenberg Berend Jan Dpl Kpl 1-4 GG Zwartsluis, 20 april 1926 Kediri (NOI), 12 maart 1949 Gesneuveld
Lette Gerhardus Johannes Dpl Sld 3-4 RGr Hengelo, 10 juli 1926 Lamongan (NOI), 31 juli 1947 Gesneuveld
Lunstroo Hendrik Johan Dpl Sld 3-4 GG Edam, 16 maart 1925 Soerabaja (NOI), 3 januari 1950 Overleden
Mortel, van de Bernard Marie Elnt(r) 3-4 GG Tilburg, 10 juli 1921 Djombang (NOI), 12 januari 1949 Gesneuveld
Nispen tot Pannerden, van Clemens Franciscus Maria Ignatius Hyacinthus jhr Elnt(r) 4-4 GG Groesbeek, 18 november 1923 Genengan (NOI), 8 april 1949 Gesneuveld
Noordzij Elias Dpl Sld1 Ostcie-4 GG Schiedam, 11 april 1926 Kediri (NOI), 10 maart 1949 Vermist
Ohms Martinus Johannes Josephus Dpl Sld 1-4 GG Heino, 20 maart 1927 Modjokerto (NOI, 9 augustus 1949 Gesneuveld
Mosterd Teunis Sld (OVW) St-4 RGr Apeldoorn, 26 janauri 1927 Aldershot (GBR), 9 juni 1946 Overleden
Rossum, van Gerrit Dpl Sld 1-4 RGr Vleuten, 24 juli 1926 Tambak Beras (NOI), 28 juli 1947 Gesneuveld
Schlingmann Christian Johann Rolf Dpl Sld 3-4 GG Reeuwijk, 9 september 1926 Peterongan (NOI), 20 februari 1949 Gesneuveld
Vermaas Jan Arie Dpl Sld 2-4 GG Oud-Beijerland, 15 maart 1926 Kediri (NOI), 4 april 1949 Gesneuveld
Vliet, van Willem Dpl Kpl Ostcie-4 GG Oud-Beijerland, 16 februari 1926 Kediri (NOI), 16 januari 1949 Gesneuveld
Winsen, van Jan Willem Dpl Sld Ostcie-4 GG Wilnis, 5 december 1926 Kediri (NOI), 2 maart 1949 Gesneuveld
Wit, de Adrianus Petrus Dpl Sld 4-4 RGr Beverwijk, 13 juli 1926 Domas (NOI), 13 september 1947 Gesneuveld
5e Bataljon (Garde)Regiment Grenadiers, Echo-“Drietand” Divisie (Grote Oost/Borneo)
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Aalderink Derk Jan Dpl Sld 4-5 GG Laren, 4 maart 1927 Modjosari (NOI), 28 mei 1949 Gesneuveld
Beek, van Theodorus Cornelis Dpl Sld 1-5 GG Nieuwkoop, 29 augustus 1927 Karanggitung-Banjumas (NOI), 28 mei 1949 Gesneuveld
Golverdingen Teunis Dpl Sld 1-5 GG Schelluinen, 1 oktober 1927 Karanggitung-Banjumas (NOI), 28 mei 1949 Gesneuveld
Haaring Johannes Dpl Sld Ostcie-5 GG Den Haag, 11 april 1927 Karang Ploso (NOI), 10 april 1949 Gesneuveld
Kiewiet Daniël Eltje Dpl Sld 1-5 GG Wedde, 25 mei 1927 Karanggintoeng (NOI), 28 mei 1949 Gesneuveld
Koster Jacob Hendrik Dpl Sld Ostcie-5 GG Zwammerdam, 3 december 1927 Basin (NOI), 6 augustus 1949 Gesneuveld
Leegstra Marten Dpl Sld1 Ostcie-5 GG Adorp, 14 oktober 1927 Bibis (NOI), 10 april 1949 Gesneuveld
Meer, van der Jan Dpl Sld 4-5 GG Monster, 27 oktober 1927 Moeljosari (NOI), 28 mei 1949 Gesneuveld
Oltvoort Jan Frederik Dpl Sld 4-5 RGr Lochem, 2 januari 1926 Mataram (NOI), 16 maart 1948 Dienstongeval
Praag Gerrit Dpl Sld 3-5 RGr Jisp, 17 augustus 1927 Lombok (NOI), 10 maart 1948 Dienstongeval
Pruissen Cornelis Jan Dpl Sld 2-5 GG Werkendam, 14 september 1927 Batavia/Jakarta (NOI), 6 november 1949 Overleden
Putters Cornelis Dpl Sld Ostcie-5 GG Giessendam, 18 februari 1927 Kedatonplered/Kedalon Plenet, 4 april 1949 Gesneuveld
Raaphorst Johannes Jacobus Dpl Sld Ostcie-5 GG Noordwijk, 31 december 1927 Karang Ploso (NOI), 10 april 1949 Gesneuveld
Romeijn Sebastianus Dpl Sld Ostcie-5 GG Nootdorp, 5 januari 1929 Kotah Gedeh (NOI), 28 maart 1949 Vermist
Ruijter, de Gerardus Adrianus Dpl Sld 4-5 GG Nijmegen, 9 oktober 1927 Patjitan (NOI), 16 juli 1949 Gesneuveld
Schaminee Hubertus Wilhelmus Kpl (OVW) 1-5 GG Boxmeer, 27 juni 1926 Den Haag, 24 februari 1949 Overleden
Schippers Hendrik Dpl Sld Ostcie-5 GG Langerak, 13 juli 1927 Karang Ploso (NOI), 10 april 1949 Gesneuveld
Spreij Reijer Dpl Sld 1-5 GG Abcoude-Baambrugge, 25 mei 1927 Bojongsari (NOI, 12 augustus 1949 Gesneuveld
Wensink Egbert Dpl Kpl 2-5 GG Amersfoort, 31 januari 1926 Moerahardjo (NOI), 7 april 1949 Gesneuveld
6e Bataljon Garderegiment Grenadiers, 411e Bataljon Infanterie, Foxtrot-Brigade (ob Whiskey-Brigade) (West-Java)
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Bakker Cornelis Dpl Sld Ostcie-411-6 GG Alkmaar, 2 april 1928 Boemiajoe (NOI), 31 december 1948 Gesneuveld
Berendsen Nicolaas Hendrikus Dpl Sgt 2-411-6 GG Oosterbeek, 16 april 1927 Keboemen (NOI), 1 maart 1949 Gesneuveld
Bervoets Jacobus Ignatius Dpl Sld 411-6 GG Utrecht, 14 december 1928 Kaligoewa (NOI), 6 januari 1949 Gesneuveld
Beverdam Hendrik Jan Dpl Sld 411-6 GG Almelo, 30 april 1928 Djatibarang (NOI), 30 oktober 1949 Gesneuveld
Dernison Willem Frederik Dpl Sld 411-6 GG Haarlem, 3 december 1928 Boemiajoe (NOI), 19 februari 1949 Gesneuveld
Dijkstra Gerben Dpl Sld 411-6 GG Hommerts, 30 augustus 1926 Djatibarang (NOI), 30 oktober 1949 Overleden
Huijsman Jelles Dpl Sld 411-6 GG Schipluiden, 9 mei 1928 Keboemen (NOI), 1 maart 1949 Gesneuveld
Jansen Gerrit Willem Dpl Sgt 411-6 GG Zutphen, 24 augustus 1926 Keboemen (NOI), 25 februari 1949 Gesneuveld
Jong, de Marinus Henricus Dpl Sld 411-6 GG Vleuten, 17 oktober 1928 Keboemen (NOI), 1 maart 1949 Gesneuveld
Ju Arie Dpl Sld 411-6 GG Leiden, 30 januari 1928 Keboemen (NOI), 1 maart 1949 Gesneuveld
Kolk, van der Antonie Hubertus Dpl Sld Stcie-411-6 GG Eethen, 10 november 1928 Boemiajoe (NOI), 4 mei 1949 Dienstongeval
Lelieveld Fransicus Hendricus Dpl Sld 3-411-6 GG Den Haag, 26 januari 1928 Banjoemas (NOI), 15 juli 1949 Gesneuveld
Loo, van der Wilhelmus Maria Josephus Johannes Dpl Sgt 3-411-6 GG Den Haag, 6 mei 1926 Djatibarang (NOI), 30 oktober 1949 Gesneuveld
Lowies Johannes Jacobus Josephus Dpl Sld1 3-411-6 GG Amsterdam, 25 juli 1928 Banjoemas (NOI), 27 januari 1949 Overleden
Pas Johannes Wilhelmus Dpl Sld1 2-411-6 GG Arnhem, 2 juli 1928 Kaligua (NOI), 27 januari 1949 Gesneuveld
Rhemrev Raymond Willem Vermehr Eur Elnt(r) KNIL Inf V/St-W Brig/4-411-6 GG Tjimahi (NOI), 2 maart 1923 Kaligoewa (NOI), 18 februari 1949 Gesneuveld
Seekles Jan Dpl Sld1 3-411-6 GG Maasluis, 31 augustus 1928 Sindoeradja (NOI), 30 maart 1949 Gesneuveld
Theuns Napoleon Josephus Désiré Dpl Sld1 1-411-6 GG Tilburg, 29 maart 1928 Melahadjoe-Banjasardja (NOI), 12 april 1949 Gesneuveld
Thiel, van Sander Jan Dpl Sld1 2-411-6 GG Berkel en Rodenrijs, 17 augustus 1928 Melahadjoe-Banjasardja (NOI), 12 april 1949 Gesneuveld
Vermeulen Jan Dpl Sld 411-6 GG Waddinxveen, 7 januari 1928 Keboemen (NOI), 1 maart 1949 Gesneuveld
Voskuijl Johannes Hendrik Dpl Sld 411-6 GG Amsterdam, 22 februari 1928 Adjibarang (NOI), 19 maart 1949 Gesneuveld
Wilgen, van Leendert Dpl Sld 411-6 GG Boskoop, 22 augustus 1928 Keboemen (NOI), 1 maart 1949 Gesneuveld
7e Bataljon Garderegiment Grenadiers, 431e Bataljon Infanterie, Hotel-Brigade (West-Java)
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Flippo Hermanus Dpl Sld 431-7 GG Leiden, 11 januari 1929 Djakarta (NOI), 21 februari 1951 Overleden
Leferink Hermanus Gerardus Dpl Sld 431-7 GG Haaksbergen, 5 oktober 1929 Patjet (NOI), 22 juni 1950 Dienstongeval
Vries, de Christiaan Cornelis Dpl Sld 431-7 GG Amsterdam, 15 februari 1929 Patoekangan (NOI), 9 maart 1950 Dienstongeval
1e Bataljon Regiment Jagers, Uniform-Brigade, Bravo-Divisie (Midden-Sumatra)
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Arendse Pieter Sgt (OVW) 2-3-1 RJ West-Souburg, 8 april 1924 Si Goentoer Doea (NOI), 10 januari 1948 Dienstongeval
Bastianen Johannes Adrianus Sld1 (OVW) 2-1 RJ Hoeven, 16 november 1911 Padang (NOI), 8 februari 1947 Gesneuveld
Berenman Arnold Joseph Sld1 (OVW) Carrpel/1-?-1 RJ Bettincourt (BEL), 16 maart 1924 Indaroeng (NOI), 6 januari 1948 Gesneuveld
Boesterd, den Arie Sld (OVW) 3-1 RJ Utrecht, 28 juli 1925 Padang (NOI), 29 november 1946 Gesneuveld
Coenen Leonardus Sld (OVW) 3-1 RJ Nijmegen, 22 november 1922 Padang (NOI), 10 maart 1947 Dienstongeval
Delft, van Geurt Sld (OVW) 1 RJ Nijmegen, 9 juli 1915 Penang (MYS), 31 december 1945 Overleden
Hannink Reinoldus Albertus Sgt (OVW) 1-1 RJ Winterswijk, 20 mei 1923 Batavia/Jakarta (NOI), 6 april 1946 Gesneuveld
Heijden, van der Johannes Wilhelmus Sld1 (OVW) 2-1 RJ s-Hertogenbosch, 15 juli 1925 Padang (NOI), 8 februari 1947 Gesneuveld
Klaassen Siemen Sld (OVW) 1 RJ Coevorden, 6 oktober 1917 Padang (NOI), 15 februari 1947 Gesneuveld
Kolen Albertus Henricus Antonius Sld1 (OVW) 1-1 RJ Tilburg, 30 januari 1925 Paloenangan (NOI), 13 oktober 1947 Gesneuveld
Lamsweerde, van Wilhelmus Josephus Eugenius Maria baron Sld (OVW) 1-3-1 RJ Milaan (ITA), 27 december 1911 Padang (NOI), 18 april 1948 Overleden
Meerwijck, van Wilhelmus Johannes Sld (OVW) 2-1 RJ Nijmegen, 28 november 1912 Batavia/Jakarta (NOI), 24 mei 1946 Gesneuveld
Rijk Andreas Johannes Sld (OVW) 2-1 RJ Den Haag, 10 juni 1925 Batavia/Jakarta (NOI), 23 juli 1946 Gesneuveld
Schijvenaars Petrus Cornelis Wilhelmus Sld (OVW) 1 RJ Oudgastel, 14 mei 1927 Batavia/Jakarta (NOI), 11 mei 1946 Overleden
Schooneveld, van Geert Sld (OVW) Stcie-1 RJ Rolde, 26 januari 1927 Oedjoeng Karang (NOI), 1 januari 1947 Gesneuveld
Smits Antonius Sld1 (OVW) 2-1 RJ Utrecht, 20 november 1922 Pasar Oesang (NOI), 24 oktober 1947 Gesneuveld
Sneppen, van der Cornelis Joannes Adrianus Sgt (OVW) 2-1 RJ Tilburg, 10 oktober 1920 Tabing (NOI), 8 februari 1947 Gesneuveld
Tuerlings Adrianus Cornelus Maria Hubertus Sld (OVW) Ostcie-1-RJ Tilburg, 14 december 1926 Loeboekaloeng (NOI), 23 september 1947 Gesneuveld
Uneputty Stefanus Amb. Sld2 3-Stcie/1-1RJ Magelang (NOI), 6 april 1929 Pasar Oesang (NOI), 23 september 1947 Dienstongeval
Verloo Dirk Sld (OVW) Stcie-1-RJ Zierikzee, 24 maart 1925 Batavia/Jakarta (NOI), 13 oktober 1946 Overleden
Willems Leonardus Nicolaas Sld1 (OVW) 1-1-1 RJ Maastricht, 15 december 1925 Batavia/Jakarta (NOI), 7 juli 1946 Dienstongeval
3e Bataljon (Garde)Regiment Jagers, 1e Infanterie Brigade Groep, Charlie-“7 december” Divisie (West-Java)
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Arkeveld Johan Sgt (OVW) 3 GJ Leiden, 2 mei 1922 Bodjong Pitjoeng (NOI), 22 november 1948 Overleden
Baart Jan Dpl Sld 3 GJ Rotterdam, 29 oktober 1925 Laboean (NOI), 1 juli 1949 Vermist
Berg, van den Petrus Dpl Sld1 3 RJ Bergen, 5 juli 1925 Tjirandjang (NOI), 29 mei 1948 Gesneuveld
Bobbink Roelof Kpl (OVW) 3-3 RJ Wildervank, 21 oktober 1924 Buitenzorg/Bogor (NOI), 10 november 1946 Gesneuveld
Boogaard Tijs Dpl Sld Stcie-3 RJ Sliedrecht, 28 april 1925 Buitenzorg/Bogor (NOI), 30 januari 1947 Dienstongeval
Claessens Theo Dpl Sld1 3 GJ Hontenisse, 14 augustus 1925 Antamspandjan (NOI), 15 februari 1949 Gesneuveld
Dani, bin Oedin Sund. Sld2 KNIL-Infvb I BPP/3 GJ Onbekend (NOI), Onbekend-1923 Selagoenoeng (NOI), 20 januari 1949 Gesneuveld
Doon Pieter Freddy Dpl Sld 1-3 RJ Den Haag, 24 mei 1925 Tjipeudey (NOI), 22 januari 1948 Gesneuveld
Dorsman Paul Johan Dpl Sld 3 RJ Rotterdam, 23 augustus 1925 Meester Cornelis-Jakarta (NOI), 22 november 1946 Dienstongeval
Graaf, de Tamis Dpl Sld 3 GJ Dordrecht, 27 september 1925 Kentjama (NOI), 28 december 1948 Gesneuveld
Groot, de Johan Dpl Sld1 1-3 GJ Rotterdam, 1 januari 1925 Pasir Pogor (NOI), 2 februari 1949 Gesneuveld
Hoendervanger Jan Hendrik Dpl Sgt/(OVW) Pagpel-Ostcie-3 RJ Den Haag, 31 januari 1926 Tjikantja (NOI), 20 november 1947 Gesneuveld
Kennedij Hendrik Dpl Sld1 Stcie-3 GJ Nieuweramstel, 12 april 1925 Goenoeng Kantjana (NOI), 28 december 1948 Gesneuveld
Kerkhof Pleunis Dpl Sld 3-3 RJ Rotterdam, 29 juli 1925 Tjimahi (NOI), 13 september 1947 Gesneuveld
Kobus Willem Maj 2-3 RJ Den Haag, 17 december 1912 Tjimahi (NOI), 2 februari 1948 Overleden
Kortleven Maarten Dpl Sld1 3-3 GJ Haastrecht, 8 oktober 1925 Rangkasbetoeng (NOI), 14 april 1949 Overleden
Kreeke, van der Adriaan Dpl Sld Vbdpel-Stcie-3 RJ Wolphaartsdijk, 15 januari 1925 Soekanegara (NOI), 10 oktober 1947 Gesneuveld
Leeuw Johannes Kpl (OVW) Stcie-3 RJ Haarlem, 26 februari 1926 Poeraseda (NOI), 22 juli 1947 Gesneuveld
Mensink Hendrikus Dpl Sld Stcie-3 RJ Nieuw-Leusen, 25 augustus 1925 Leuwiliang (NOI), 21 juli 1947 Gesneuveld
Peppelenbosch Arnoldus Bernardus Dpl Kpl Vbdpel-Stcie-3 RJ Zutphen, 8 januari 1925 Soekanegara (NOI), 10 oktober 1947 Gesneuveld
Tromp Wilhelmus Dpl Sld 1-3 RJ Schoten, 4 april 1925 Segaranten (NOI), 30 november 1947 Gesneuveld
Venneman Wouter Josef Sld1 (OVW) 2-3 RJ Hoensbroek, 22 mei 1917 Tanggerang (NOI), 24 oktober 1947 Dienstongeval
Verboog Hendrikus Wilhelmus Dpl Sld 3-3 GJ Den Haag, 28 september 1925 Kebon Pisang (NOI), 26 oktober 1948 Gesneuveld
Vink Jan Sgt (OVW) 3 GJ Amsterdam, 20 maart 1919 Buitenzorg/Bogor (NOI), 7 oktober 1948 Dienstongeval
Vliet, van Leendert Dpl Sld Stcie-3 RJ Overschie, 23 augustus 1925 Soekaboemi (NOI), 25 oktober 1947 Dienstongeval
Vlist, van der Dirk Smi (OVW) 3 GJ Medemblik, 25 januari 1917 Batavia/Jakarta (NOI), 31 december 1948 Gesneuveld
Vlug Leendert Sld (OVW) 3-3-RJ Loosdrecht, 21 april 1925 Tjimoelang (NOI), 4 december 1946 Vermist
Wigmans Anton Johan Dpl Sld Mrpel-Ostcie-3 RJ Maarssen, 4 maart 1925 Leuwiliang (NOI), 8 augustus 1947 Gesneuveld
Zoeten, de Gerrit Sld 4-3 RJ Utrecht, 18 februari 1925 Tandjoensari (NOI), 22 juli 1947 Gesneuveld
4e Bataljon (Garde)Regiment Jagers, 4e Infanterie Brigade, Alfa-Divisie (Oost-Java)
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Aalst, van Hendrik Corstiaan Dpl Kpl 1-4 RJ Maasland, 4 september 1926 Arosbja (NOI), 7 oktober 1947 Vermist
Beets Cornelis Dpl Sld Ostcie-4 GJ Zuid-Scharwoude, 29 maart 1926 Saradan (NOI), 21 februari 1949 Gesneuveld
Berg, van der Adriaan Nicolaas Johannes Dpl Kpl 1-4 GJ Rotterdam, 10 januari 1925 Soerabaja (NOI), 14 augustus 1949 Gesneuveld
Berkers Petrus Gerardus Dpl Sld 4-4 GJ Asten, 5 november 1927 Ngandjoek (NOI), 4 april 1949 Gesneuveld
Brummelen, van Dirk Dpl Sld 4-4 GJ Ede, 5 september 1927 Ngandjoek (NOI), 21 januari 1949 Gesneuveld
Christis Gerardus Wilhelmus Mathieu Dpl Sld 4 GJ Tegelen, 3 februari 1925 Soerabaja (NOI), 14 juni 1949 Dienstongeval
Claassen Jacobus Gerardus Maria Dpl Sld1 4-4 GJ Gemert, 21 september 1927 Ngandjoek (NOI), 21 januari 1949 Gesneuveld
Dekker Jan Hendrik Wilhelmus Dpl Sld 1-4 GJ Kampen, 2 augustus 1926 Kranggan (NOI), 19 april 1949 Gesneuveld
Dieleman Willem Geerard Dpl Sld1 4-4 GJ Hoek, 2 augustus 1927 Madioen (NOI), 22 januari 1949 Gesneuveld
Diepeveen Matthijs Sgt (OVW) 1-4 GJ Veenendaal, 16 september 1923 Toeloenggaloeng (NOI), 19 augustus 1949 Gesneuveld
Dijk, van Gerrit Dpl Sld 1-4 GJ Maasland, 16 september 1926 Wonoredjo (NOI), 10 augustus 1949 Gesneuveld
Dikken Jurrien Dpl Sld 1-4 GJ Enschede, 26 juli 1926 Wonoredjo (NOI), 10 augustus 1949 Gesneuveld
Druten, van Johannes Elnt(r) 4-4 GJ Diemen, 23 juli 1924 Patjet (NOI), 3 januari 1949 Dienstongeval
Ensink Gerrit Dpl Sld 1-4 GJ Coevorden, 31 december 1926 Nogosari (NOI), 19 augustus 1949 Gesneuveld
Fokker Gerardus Dpl Sld 1-4 GJ Laren, 11 augustus 1926 Ngetrep (NOI), 19 juni 1949 Gesneuveld
Geurts Gerrit Dpl Sld 1-4 GJ Dodewaard, 13 augustus 1926 Wonoredjo (NOI), 10 augustus 1949 Gesneuveld
Groeneveld Bastiaan Dpl Sgt 3-4 GJ Vlaardingen, 26 januari 1925 Geringan (NOI), 10 februari 1949 Gesneuveld
Havik Piet Anton Elnt(r) St-4 GJ Malang (NOI), 28 januari 1919 Peloembangan (NOI), 27 juni 1949 Gesneuveld
Heemskerk Jacob Dpl Sld 2-4 GJ Rijnsburg, 19 september 1926 Modjokerto (NOI), 25 juli 1948 Dienstongeval
Hermans Nicolaas Lambertus Dpl Sld 1-4 GJ Voorhout, 19 mei 1926 Tangkok (NOI), 23 december 1948 Gesneuveld
Janssen Gerrit Johan Dpl Sld1 2-4 GJ Borculo, 21 februari 1926 Sambiresik (NOI), 7 april 1949 Dienstongeval
Kaam, van Marinus Dpl Sld1 2-4 GJ Made en Drimmelen, 21 februari 1926 Magelang (NOI), 7 maart 1949 Dienstongeval
Kock, de Aart Sgt (OVW) 4-4 GJ Rotterdam, 8 november 1926 Ngandjoek (NOI), 4 april 1949 Gesneuveld
Kooij, van de Adrianus Dpl Sld 4 GJ Hoogland, 28 augustus 1926 Bangkalang (NOI), 3 juni 1949 Dienstongeval
Koster Andries Dpl Sld 4-4 GJ Axel, 15 november 1927 Saradan (NOI), 8 februari 1949 Gesneuveld
Krevel, van Gerardus Johannes Dpl Sld1 1-4 GJ Ede, 9 april 1926 Kediri (NOI), 15 augustus 1949 Gesneuveld
Linskens Herman Hendrik Dpl Sld 4-4 GJ Meerlo, 28 februari 1927 Tjemanik (NOI), 24 september 1948 Gesneuveld
Mars Hendrikus Antonius Dpl Sld 3-4 GJ Dalfsen, 12 juli 1926 Soemobito (NOI), 12 april 1949 Gesneuveld
Meeuse Adriaan Dpl Sld 3-4 GJ Amsterdam, 15 december 1926 Soemobito (NOI), 12 april 1949 Gesneuveld
Nicolai Klaas Dpl Sld Ostcie-4 GJ Boelenslaan, 10 december 1927 Madioen (NOI), 22 februari 1949 Gesneuveld
Nuland, van Johannes Lambertus Dpl Sld 2-4 GJ Oss, 20 november 1926 Soerabaja (NOI), 25 juni 1949 Gesneuveld
Paauw, de Arie Dpl Sld1 2-4 GJ Ridderkerk, 10 april 1926 Tjaroeban (NOI), 7 januari 1949 Dienstongeval
Polanen Petel, van Jan Kpl (OVW) 4-4 GJ Soekaboemi (NOI), 21 april 1923 Ngandjoek (NOI), 4 april 1949 Vermist
Schmitz Willem Dpl Sld Ostcie-4 GJ Arnhem, 5 april 1926 Paron (NOI), 25 januari 1949 Gesneuveld
Schouten Johannes Adrianus Dpl Sld Stcie-4 RJ Andel, 14 januari 1926 Balige (NOI), 9 oktober 1947 Dienstongeval
Sjouken Adriaan Louis Kpl (OVW) Ostcie-4 GJ Rotterdam, 31 oktober 1927 Sawakan (NOI), 29 mei 1949 Gesneuveld
Snoek Thadeus Stephanus Josephus Dpl Sld 4-4 GJ Abcoude-Proostdij, 20 maart 1925 Ngandjoek (NOI), 4 april 1949 Gesneuveld
Spierings Gerardus Petrus Adrianus Dpl Sld 4-4 GJ Warmond, 26 september 1926 Ngandjoek (NOI), 4 april 1949 Gesneuveld
Teunissen van Man Marinus Dpl Sld1 3-4 GJ Heteren, 15 augustus 1926 Peterongan (NOI), 18 mei 1949 Gesneuveld
Vallinga Harmen Dpl Sld Ostcie-4-GJ Rauwerderhem, 11 april 1926 Ngandjoek (NOI), 4 april 1949 Gesneuveld
Velzen, van Martinus Dpl Sld 4-4 GJ Den Haag, 10 december 1926 Soerabaja (NOI), 7 april 1949 Gesneuveld
Vorm, van der Arie Dpl Sld 1-4 Bat GJ Pijnacker, 13 februari 1926 Ngetrep (NOI), 19 juni 1949 Gesneuveld
Wolswijk Hendrik Dpl Sld 3-4 Bat RJ Alphen aan den Rijn, 9 juli 1926 Bangkalan (NOI), 20 augustus 1947 Gesneuveld
Zwieten, van Cornelis Arnoldus Dpl Sld 2-4 GJ Ter Aar, 10 juni 1925 Modjosari (NOI), 2 januari 1949 Gesneuveld
5e Bataljon (Garde)Regiment Jagers, Echo-“Drietand” Divisie (Grote Oost/Borneo)
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Berens Jan Hendrik Dpl Sld 2-5 GJ Emmen, 12 maart 1927 Siwa (NOI), 7 januari 1949 Overleden
6e Bataljon Garderegiment Jagers, 421e Bataljon Infanterie, Golf-Brigade, Alfa-Divisie (Oost-Java)
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Albers Johannes Henricus Josephus Dpl Sld 421 BI-6 GJ Wanroij, 25 april 1928 Kedoengkalar (NOI), 22 juni 1949 Gesneuveld
Breen Willem Dpl Sld1 421 BI-6 GJ Rotterdam, 2 december 1928 Probolinggo (NOI), 28 februari 1949 Gesneuveld
Laar, van de Mathias Servatius Dpl Sld 421 BI-6 GJ Nunhem, 23 november 1928 Oetaran (NOI), 6 april 1949 Gesneuveld
Maas Johannes Hendricus Dpl Sld 421 BI-6 GJ Soerendonk, 16 februari 1928 Poerwodadi (NOI), 31 maart 1949 Gesneuveld
Muller Matthieu Johan Dpl Sld 421 BI-6 GJ Vierlingsbeek, 6 juni 1928 Poerwodadi (NOI), 4 mei 1949 Gesneuveld
Nobel Daniel Dpl Sld 421 BI-6 GJ Moordrecht, 11 januari 1928 Bajemkalang (NOI), 31 maart 1949 Gesneuveld
Obdeijn Petrus Josephus Dpl Kpl 421 BI-6 GJ Alkemade, 20 april 1928 Batavia/Jakarta (NOI), 25 juli 1950 Overleden
Polaanen, van Adrianus Dpl Vdg 421 BI-6 GJ Rotterdam, 26 december 1925 Gedoengglalah (NOI), 8 juli 1949 Gesneuveld
Wichman Lambertus Dpl Sld 421 BI-6 GJ Rheden, 6 maart 1927 Sidoardjo (NOI), 26 juli 1949 Overleden
Grenadiers & Jagers bij overige eenheden
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Ee, van Pieter Sld (OVW) 1 RJ/DST Baarn, 9 februari 1917 Talolo (NOI), 1 februari 1947 Gesneuveld
Goudswaard Simon Sgt (OVW) GG/1-1-15 RI Oud-Beijerland, 10 december 1919 Palem Sewu (NOI), 15 januari 1949 Gesneuveld
Koekenberg Leonardus Wilhelmus Laurentius Sld (OVW) 1 RJ/5-2-5 RI Delden, 1 april 1923 Jalan Omar Kloeang (MYS), 21 maart 1946 Dienstongeval
Meijer Willem Sgt (OVW) GJ/DW-St-A Div Valburg, 5 juni 1921 Malang (NOI), 21 februari 1949 Gesneuveld
Mondt Reinier Sgt (OVW) 1 GG/Ostcie-3-7 RI s-Gravenzande, 20 juli 1925 Pendok (NOI), 28 april 1949 Vermist
Oosterveld Jan Gerrit Dpl Sld GJ/DW Lonneker, 18 maart 1926 Batavia/Jakarta (NOI), 22 maart 1949 Overleden
Rullmann Paul Tlnt(r) Ostcie-4 GJ/St-4 Inf Brig Amsterdam, 25 februari 1947 Soerabaja (NOI), 10 augustus 1948 Dienstongeval
Rutten Gerardus Hendricus Maria Sld1 (OVW) GJ/SOP Eijgelshoven, 1 mei 1924 Bandoeng (NOI), 5 januari 1949 Dienstongeval
Springer Hendrik (Dpl) Sm GJ/Sub Kader-4 Inf Brig Hilversum, 6 juni1917 Modjokerto (NOI), 18 mei 1949 Gesneuveld
Steen, van Franciscus Gerardus Sld1 (OVW) GJ/MTO-St-4 Inf Brig Amsterdam, 13 oktober 1923 Modjokerto (NOI), 9 december 1949 Dienstongeval
Sukkel Johannes Dirk Sgt (OVW) 1 RJ/MP-St-U Brig IJzendoorn, 13 maart 1923 Batavia/Jakarta (NOI), 17 april 1946 Dienstongeval
Troost Hermanus Izaak Tlnt(r) GG/4-5-7 RI Den Helder, 9 april 1928 Trigelang (NOI), 23 augustus 1948 Gesneuveld
Tulleken Johan Burchard Diederik jhr. Dpl Wmr GG/3-2 RHvB Soerabaja (NOI), 7 augustus 1926 Perak (NOI), 10 maart 1949 Gesneuveld
Veerman Tijmen Dpl Sgt GG/St-A Div Opperdoes, 23 juli 1926 Soerabaja (NOI), 11 maart 1949 Overleden
Veldman Johannes Theodorus Dpl Sld1 GG/1-1-15 RI Amsterdam, 27 september 1926 Palemsewoe (NOI), 15 januari 1949 Gesneuveld
Ververda Albertus Johannes Dpl Sld RJ-GG/1-4-3 RI Wierden, 16 juni 1927 Rantjakalong (NOI), 11 maart 1949 Gesneuveld
Visch Willem Arend Dpl Sld RGr/422 BI-6-8 RI Warmond, 3 november 1927 Malang (NOI), 17 april 1949 Gesneuveld
Vorsthof Jan Sgt (OVW) RGr/LSK MOS Heerde, 18 mei 1918 Batavia/Jakarta (NOI), 11 augustus 1946 Overleden
Werff Robert Sm (OVW) RJ/IVG-4 Inf Brig Rotterdam, 14 mei 1922 Madoera (NOI), 19 november 1947 Dienstongeval
Wolff Herman Johannes Kpl (OVW) 1 RGr/4RPI/5-3-8 RI Amsterdam, 1 mei 1918 Tjiwidej (NOI), 23 augustus 1947 Gesneuveld
Zanden, van der Johannes Gerrit Sld (OVW) RGr/1 RS Putten, 13 mei 1923 Semarang (NOI), 18 maart 1947 Dienstongeval
Overige slachtoffers van de oorlog
Achternaam Voornaam Rang Eenheid Geboorteplaats/-datum Overlijdensplaats/-datum Hoe
Edelkoort Klaas Albertus Marius Maj(r) RGr Utrecht, 8 oktober 1890 Rotterdam, 25 mei 1946 Overleden